29 квітня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з радником з питань преси, освіти і культури Посольства США Конрадом Тернером.

Гриневич 95__2__t

29 квітня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з радником з питань преси, освіти і культури Посольства США Конрадом Тернером.

У зустрічі взяли участь перший заступник Міністра Інна Совсун, заступник Міністра Максим Стріха, помічник Радника у справах культури Кетрін Хеллок; координатор з надання допомоги США Джоан Вагнер; фахівець з академічних відносин Віра Терновська; регіональний заступник директора місії, EA/DIR Джон Пеннел; співробітник з розвитку проекту Грегорі Олсон.

Сторони обговорили питання українсько-американського співробітництва в галузі освіти і науки, а також пріоритетні та перспективні напрямки співпраці.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич підкреслила важливість підтримки американською стороною реформ в українській освіті і науці розповіла про завдання Міністерства, що потребують реалізації протягом 100 днів.

За словами Міністра,  сьогодні одне із стратегічних завдань МОН – це побудова нової української школи. Нова школа не може бути без нового змісту, а також добре підготовленого учителя. Вже сьогодні Міністерству необхідно починати нові шкільні програми на основі компетентісного підходу, які готуватимуть дитину до життя у сучасних умовах, а також  розробляти нові стандарти загальної середньої освіти. Міністерство створює робочі групи з розробки навчальних програм та працюватиме у цьому напрямку. У цих питаннях також корисною буде допомога міжнародних експертів. Сьогодні триває конкурс на кращий проект опорної школи. «Головне показати громадськості переваги опорної школи, в яких буде краще обладнання, добре підготовлені вчителі», – підкреслила Лілія Гриневич.

 

Сторони обговорили питання майбутньої співпраці у галузі освіти  та науки.

Лілія Гриневич висловила американській делегації глибоку подяку за підтримку та запевнила в зацікавленості України у подальшій співпраці.

Залишити відповідь