Як виграти стипендіальний грант на освіту за кордоном

 

thumbnail-20160429121458n

Щоб отримати грант на стипендію чи стажування треба мати гострий розум, амбіції, знати чого хочуть західні університети і зацікавити прискіпливе журі.

Нью-Йорк, Канберра, Сінгапур, Токіо – на перший погляд, недосяжні та дорогі напрямки. Однак, інтелект та амбіції – це безкоштовний туди квиток. Його з успіхом виборола Вікторія. Незабаром вона полетить за 15 тисяч кілометрів, до Сіднею.

Від уряду Австралії українка отримала $20 тисяч на власний освітній проект. Ідея якого – покращити чи змінити профорієнтацію людини онлайн. Для цього Вікторія аналізує та збирає найкращі освітні практики і тести.

Стартап ще доволі сирий, однак австралійців зацікавив. Головне – впевненість та вміння подати себе, переконана Вікторія. Без цього, навіть найкрутіша ідея, залишиться на папері.

Шанс на освіту за кордоном – це стипендіальні гранти. Михайло має дипломи трьох іноземних вузів, на черзі четвертий, з Оксфорду.  Нині досвід передає іншим, за гроші. Якщо гугл сухо радить, як формулювати аплікаційну заяву, то Михайло розкаже – як перемогти.

Вдало розповідає про своє амбітне мабутнє Вікторія. У її потенціал повірив швейцарський Університет Берна.

Там вона отримала ступінь магістра з філософії. Для гуманітаріїв на гранти тут не щедрі, однак дівчина вразила журі. Допоміг і мотиваційний лист.  Та красномовно описаний потенціал нічого не вартий без підтвердження. Цим треба займатись заздалегідь. Хочете на бакалавр до Берклі, готуйтеся з 9 класу, на магістратуру до Швеції – працюйте над цим з першого курсу.

– Людина повинна показувати досягнення в конкретних номінаціях, не обов’язково пов’язаних з навчанням. Чим більше у нього таких досягнень в спорті, музиці, хобі,волонтерській роботі, тим краще, – розповідає засновник освітнього стартапу Михаїл Міжинський.

Щороку на навчання для студентів пострадянського простору у світі видають понад 2 мільярди доларів. Особливо щастить генним інженерам, політологам, айтішникам та режисерам. А от дизайнерам і фотографам – коштів найменше. Тому порада Михайла – не зациклюватись на США та Великобританії. Нині якісну освіту надає Австралія та країни Сходу.

І пам’ятайте – зачаровуйте не лише потужним бекграундом, а ідеєю та амбіціями. Нагадаємо, українці потрапили до вісімки перспективних стартапів у США.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1583204

Джерело: fakty.ictv.ua

 

 

 

Залишити відповідь