Чому Совсун стала скиглити?

05e1bfd1128db86854365002a3d3d946 (2)

Дуже дивним  є почути через два роки «реформування» освіти, яке проходило, мабуть, у найтепличніших умовах, «під крилом Квіта»,  скарги та побажання від Совсун.

Мова йде про статтю: «Держслужбовцям так “підвищили” зарплати, що на руки вони отримують менше, ніж раніше».

Тут можна побачити два варіанти мотивації. Перший – новий очільник МОНУ перекрила корупційні оборудки Совсун-Квіта. Другий – намагається перейматися проблемою простих освітян не за «просто так». А за підтримку, чи жалість.

В одному з Совсун можна погодитися: мало прийняти Закон, наприклад «Про вищу освіту», потрібно ще й все зробити для його імплементації. А вони з Квітом так і не спромоглися цього зробити за два роки.

І тільки після 2-х років «лютого реформування освіти» до Совсун дійшло, що без коштів будь-яка реформа буде приречена.

А скиглення «першого заступника міністра» в сьогоднішніх умовах слід сприймати як небажання розлучатися з комфортним чиновницьким кріслом. Дуже звикла до нього. Але на державному кріслі потрібно не просто сидіти, а ще й думати і щось робити.

……

Проте в статті є і добра прикмета – Совсун ідентифікує себе як старший викладач кафедри політології  Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Скоріше б прибрати «перший заступник міністра»!

Держслужбовцям так “підвищили” зарплати, що на руки вони отримують менше, ніж раніше

Залишити відповідь