Дорогі мої, рідні НАУвці! Щиро дякую за Вашу позицію!

Кулик вибори НАУ 2018
Микола Кулик
 Дорогі мої, рідні НАУвці!

Щиро дякую за Вашу позицію!
Залякування, обман і цинізм тимчасових у нашому славному Університеті осіб Вас не зламали.
Фальсифікації, які готувались застосувати отруйним павутинням чужинці, досягли свого апогею у Кропивницькій льотній академії.
200 голосів, відданих нашими колегами-побратимами з КЛА за мене, інших спрвжніх НАУвців, зусиллями присланих з Києва голови і секретаря лічильної комісії «перетворились» у 200! голосів за одну персону, для якої українська абетка починається з літери «і».
Не допустивши спостерігачів та колегу-кандидата Валерія Івановича Чепіженка на підрахунок голосів, без всякого підрахунку вони оголосили заготовлений придуманий результат і вирвавши бюлетені, як щури
прорвались до своїх господарів з Києва.
КЛА бурлить від обурення і презирства до фальсифікаторів, адже люди добре знають за кого насправді голосували.
І це ще один потужний цвях у домовину негідників.
Дякую Вам, колеги з КЛА за Вашу мужність і позицію!
Ще всього тиждень залишився висіти на шиї нашого рідного Університету тим, для кого порядність і мораль – чужі поняття.
Дорогі колеги, друзі!
Ми з вами одержали першу перемогу.
Закликаю Вас прийти на голосування 13 березня. У Ваших руках у цей день доля нашого Університету.
І разом, об’єднавшись, ми – патріоти НАУ, обов’язково переможемо.
Переможемо вже остаточно. Тому, що відстоємо кожен Ваш голос.
Адже за нами правда!

Ваш, Микола Кулик

Коментарі
Kseniia Semenova-Shelevytska
Kseniia Semenova-Shelevytska А що колеги з КЛА у себе у фб нічого не пишуть? Тільки різні версії за них розказують. Чи там інтернету немає?
Kseniia Semenova-Shelevytska відповіла, як Ісаєнко вкрав голоси

Светлана Русан

Светлана Русан Я впевнена, що порядність, розум та мудрість переможе. І в цьому нам допоможе, наша віра в Вас Миколо Сергійовичу. Нехай Господь Вам допоможе. Я вірю, що перемога за Вами…. Удачі!!!

Oleg Bratskiy

Oleg Bratskiy Потребуйте полностью заменить голову и комиссию в КЛА!

Дмитрий Обидин
Дмитрий Обидин Доброй ночі Друзі! Я вкрай обурений сьогоднішніми віборами Ректора НАУ у льотній академії НАУ м. Кропивницький. Літературних слів мало, а от емоцій через край. Таке зневаження вибором колективу я не міг собі навіть уявити. Сьогодні я побачив й повне знехтування Законів з боку дільничої виборчої комісії в особи Жовнірчика Я.Ф., його акторскій “талант” у жанрі швидка допомога (гідний учень екс-ректора Мельника). Підрахунок голосів нагадував сюжет з фільму “Свдьба в Малиновке:”…це тобі, це знов тобі…, я себе не обділив?” Але колектив однодумців зараз монтує відео, щоб донести до спільноти те, що там відбувалося. Безумовно були складені адмінпротоколи і ми на цьому не зупинемося. Я побачив аморфність та бездіяльність членів комісії, адміністративний тиск на них задля перешкоджанню роботи спостерігачив та ще багато “цікавого”. Я зрозумів, що чесні вибори не для ціх “осіб”, вони хочуть у будь-якій спосіб утриматися при владі, підставляючи наівних людей. Але це їм не вдастся. НАУ знов займе своє місце на вершині рейтингів.

 

 

 

Залишити відповідь