Голова вченої ради НАУ В.Чіпіженко, вкрай заклопотаний «долею університету», вирішив поділитися своїми світлими думками з міністром освіти Л.М.Гриневич і попрямував до неї на прийом

Як Чепіженко на Ісаєнка стукати ходив
Днями голова вченої ради НАУ В.Чіпіженко, вкрай заклопотаний «долею університету», вирішив поділитися своїми світлими думками з міністром освіти Л.М.Гриневич і попрямував до неї на прийом.

Дорогою довго думав з чого почати і як себе поводити. Як справити враження. Але вийшло як вийшло. Він тупо настукав міністру на Ісаєнка. З уст голови вченої ради і підписанта двох листів (один на підтримку Харченка, а другий – на Ісаєнка) вилилися мутні потоки гнівної смердючої… правди на свого вчорашнього фаворита.

snimok

Відтепер Лілія Михайлівна знає, що такого виконуючого обов’язки ректора, тупого бєспрєдєльщіка і скупого злодія, як Ісаєнко, історія університету ще не знала. Активна громадянська позиція «второго чєловєка в унівєрсітєтє», за задумом Чепіженка, мала розбудити приспану Ковтунцем совість пані Гриневич. І він таки достукався! В хорошому смислі цього слова!

«Чого ви від мене хочете?» – по-жіночому тепло запитала наостанок Лілія Михайлівна.

«Тільки не кажіть Ісаєнку, що я у вас був», – відреагував сміливий офіцер Чепіженко.

На тому й розійшлися. Ні. Пані міністерка, пам’ятаючи про обіцянку, не стала телефонувати Ісаєнкові. Вона тут же викликала Ковтунця і вкотре нагадала йому про його персональну відповідальність за «спокій» у колективі НАУ, який він гарантував, б’ючи себе в груди при кожній нагоді. А вже Ковтунець зателефонував Ісаєнку і переказав настрій Лілії Михайлівни після візиту «видатного конструктора безпілотників».

3213213

Поки Чепіженко їхав з міністерства до університету, Ісаєнко вже чекав на нього. Саме в.о. ректора нагадав Чепіженкові, що він достукався. В поганому смислі цього слова. І пообіцяв змішати його з глистовою масою найближчим часом.

Після цього Чепіженку нічого іншого не залишалося, як сісти на телефон і обдзвонювати усіх з проханням підтримати його на виборах, бо «йому не жить», як не виграє. Бо його Ісаєнко так виграє, в поганому смислі цього слова, що реально не жить.

Словом, давив на жалість, вибивав сльозу. Не хто-небудь, а цілий полковник, який вперто бореться за звання воєнного.

P.S. Нагадаємо, що Чепіженко з компанією підписували листа на ім’я міністра з проханням посадити в крісло в.о. ректора університету видатного Ісаєнка. За що боролися, на те і напоролися. Така вже доля зрадливих боягузів.

Про інших підписантів також буде, бо конкретно сів на телефон ще один підписант – Юдін.

Залишити відповідь