“Моя дисертація за 180 секунд”

Качанова Татьяна

Наукпоп на французький манер: ток-шоу “Моя дисертація за 180 секунд“. Аспіранти представляють результати своїх досліджень широкій публіці.

Пишуть, що зали переповнені.

Поки що у конкурсі глядацьких симпатій щастить в основному філософам, біологам, психологам. Не дуже уявляю собі, як наприклад, математикам розповісти про свої розвідки на мигах, ну то таке.

Цікаво, що у Франції теж намагались урізати бюджетне фінансування науки, але все поки що закінчилось хепіендом… http://mobile.lemonde.fr/…/ma-these-en-180-secondes-les-doc…

Комментарии: 
Andrew Sabo

Andrew Sabo Жаль, что я во французском ноль. Идея интересная в смысле популяризации науки, да. Только это скорее не “хеппиэнд”, а “хеппенинг” 🙂

Тетяна Качановська

Тетяна Качановська Можливо, з часом щось із студентами організуємо в плані реферування матеріалів про найцікавіші іноземні новації у галузі науки та освіти у межах їхньої перекладацької практики, але це поки що тільки плани.

Сергей Бочкарев
Сергей БочкаревВозможно, подобное несколько оздоровит ситуаицю в области общественных и гуманитарных наук. Например, одно провозглашенное название вроде “Антрополическая методология развития малого и среднего бизнеса” вызовет у присутствующей публики потрясающий фурор. Главное, научному докладчику потом вовремя увернуться от летящих предметов.
Но в общем и целом за 180 секунд можно успеть доложить постановку задачи и выводы и предложения.
Ожидаем практические примеры подобного действа.
https://www.facebook.com/groups/261451893969652/permalink/969355733179261/

Залишити відповідь