Найближчим часом Міносвіти планує вилучити з навчальних програм і підручників зайву інформацію

1465210363_07a82cc2b47c791896cdbf00a4e6d8ca_view

Міносвіти з вересня планує зменшити кількість завдань і збільшити час відпочинку дітей. Про це повідомила міністр освіти і науки, представник «Народного фронту» Лілія Гриневич у програмі «Сніданок з 1+1».
Вона наголосила, що у процесі оновлення української школи головним питанням є оновлення змісту освіти. «Зараз зміст освіти страшенно перевантажений зайвою інформацією, не відповідає віковим особливостям дітей, і найголовніше – багато цих знань зовсім не потрібні в житті. Натомість те, що потрібно, не вивчається», – пояснила міністр.
Лілія Гриневич зазначила, що особливо гостро це питання наразі постало в початковій школі. «І тому ми оголосили інтерактивне розвантаження програм. Ми вперше на платформі ed-era.com викладемо з наступного тижня програми початкової школи і всі зможуть бачити їх та інтерактивно дописувати, які у них є зауваження», – розповіла міністр.
Вона пояснила, що повний перегляд стандартів освіти – досить тривалий процес, але вже найближчим часом Міносвіти планує вилучити з навчальних програм і підручників зайву інформацію. «Я прихильниця того, щоб виконання домашнього завдання не призводило до психологічних травм у дітей. Кожен з батьків знайомий із ситуацією, коли доводиться виривати сторінку з зошита і переписувати ще раз, тому що ви щось закреслюєте, виправляєте. Наша ідея доволі проста – дозволити вчителям у молодшій школі працювати з дітьми олівцем», – зазначила Лілія Гриневич.

http://7dniv.info/society/76558-mnstr-osvti-hoche-pozbaviti-shkoliarv-zayvoii-nformacii.html

 

 

Залишити відповідь