ОДНИМ З ЗАВДАНЬ В ОСВІТІ Є БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ

 

 

1_i (1)

Одним з завдань в освіті є боротьба з корупцією

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Зустріч була присвячена питанням співпраці міністерства та представників Реанімаційного Пакету Реформ (РПР), а також подальшої побудови ефективного діалогу всіх зацікавлених сторін навколо питань реформування освіти та науки.

В ході зустрічі міністр представила активістам профільних груп РПР, які займаються питаннями освіти, науки та молодіжної політики, стратегію роботи відомства на 2016 рік.

І міністр, і експерти погодилися, що одним з головних завдань є боротьба з корупцією. І хабарництво необхідно викорінювати там, де воно квітне найбільше, – в ліцензуванні вищих навчальних закладів.

Лілія Гриневич розповіла й про інші пріоритетні напрямки роботи відомства. Серед них: реформування профтехосвіти, дерегуляція та дебюрократизація освітньої системи, реформи у сфері науки.

Зі свого боку, експерти РПР вкотре нагадали, що в Україні досі не запрацювало Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Наостанок, міністр і експерти РПР наголосили, що реформи в галузі чи не найбільше залежать від просування в парламенті пакету відповідних законопроектів про зміни в системі освіти, які підтримали експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

http://osvita.ua/vnz/51432/

Залишити відповідь