Природньо, що після «оборудок» Квіта і Совсун із зарплат вчителів забирають надбавки

Рейдер Квит Квіт Совсун 01232

Природньо, що після «оборудок» Квіта і Совсун із зарплат вчителів забирають надбавки

Все ще на слуху той випадок, коли у авто Совсун стріляли. Кримінального сюжету цей випадок не набув, а ось з бюджетними розтратами керівництва МОНУ співпав.

Нагадаємо:

 

Також не зайвим буде пригадати оборудки Квіта – екс міністра МОНУ

 

Тепер зрозуміло чому не вистачає грошей для освітян?

Про це написала в Facebook перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Схоже, що скандали, пов’язані з іменем Інни Совсун, «королеви корупційної бензоколонк» для службових машин, не припиняються. Ба, навіть більше – множаться і множаться. Уважний читач замислиться і запитає: це «от дурости», чи від «болтливости»? Від усього одразу.

Вона так часто говорить дурниці, озвучує тільки їй зрозумілі ідеї, що давно пора гнати в шию ці «залишки реформації».

От і з учителями, яких душать новаціями від Совсун, невдобно вийшло. Їх вантажать зайвою роботою, скорочують, принижують з екранів телевізора… А вони і далі продовжують сіяти «розумне, добре, вічне». І за ту жалюгідну зарплату, яку вони отримують, виконують свою основну місію – навчають і виховують наших дітей.

А «видатний педагог» Совсун і надалі створює всі передумови для того, щоб батьки фінансували ремонти, доплати вчителям, премії директору і заступникам. Бо у Совсун за «думками про освіту» не залишається часу, щоб не тільки не готувати Закон про освіту, але й хоч трошки полегшити життя простому вчителю.

http://businessua.com/robota/26796iz-zarplat-vchiteliv-zabirayut-nadbavki.html#

Залишити відповідь