Про НАУ…Не дивуйтеся, якщо і надалі ваш університет буде деградувати

vovk-svitlana
Не дивуйтеся, якщо і надалі ваш університет буде деградувати. За панування деградантів розвиток неможливий. І це все, що треба знати про дійсність.

Безвідповідальність і негативний кадровий відбір – це суть державної політики в освіті і науці, яку зараз проводить пані Лілія Гриневич.
#Кириленкогейт, #НАЗЯВОгейт, припинення дії інституту позбавлення наукового ступеня, погрози активістам і глузування відповідальних осіб – наслідки перманентного руйнування за потурання і мовчазної згоди державних очільників та ректорні.
А сьогодні до цієї ганьби додалося призначення на посаду в/о ректора #НАУ Володимира Ісаєнка.
Того самого Ісаєнка, який розвів корупцію у себе в інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова, зокрема сприяв у неправомірному отриманні звання доцента Софією Соколовою, яка числилася, але не викладала і захищав майстра буллінгу, завідувачку кафедри Галину Нестеренко. Під час доленосних подій на Майдані він відсиджувався на лікарняному, поки ми вивозили студентів із зони можливого враження 18 лютого. До речі, перевірка #ДІНЗ встановила всі факти зловживань, пов’язані з цією людиною,то чому не були прийняті управлінські рішення?
Бо #Ісаєнко – це “хлопчик” Андрущенка – нинішнього ректора НПУ ім. Драгоманова, колишнього замміністра освіти Кременя, колишнього директора інституту вищої освіти НАПН, заради працевлаштування якого цей інститут і був заснований. Мені особисто #Андрущенкопогрожував, щоб я не чіпала “його хлопчика”, якого він знає замолоду, коли той працював у нього мєлкім клєрком.
Так що клан Кременя наступає. Так, це саме той клан, який знищував будинки на Клові, свідком і протиборцем чого була пані Ірина Єгорченко, Інна Совсун, Артем Чапай та інші сміливі кияни.


Я співчуваю колективу НАУ. Але система негативного відбору управлінців працює на повну катушку. Не дивуйтеся, якщо і надалі ваш університет буде деградувати. За панування деградантів розвиток неможливий. І це все, що треба знати про дійсність.

Комментарии:
Делегація Міністерства освіти на чолі з міністром Лілією Гриневич відвідала Національний…
АВТОР: ZAXID.NET
Luda Kruts Zoo. Відбірково-класичний. Якесь вонюче болото, зо потребує глобальної іррігаціі
Svitlana Vovk
 Svitlana Vovk пробувала появнити паханам на болоті, шо треба саморегулюваться. нє, не розуміють. просто тупо пруть за статусом, грошима, привілеями.
Sergij Boltivets
 Sergij Boltivets Дуже правдиве і слушне поцінування безвідповідальності і негативного кадрового відбору “його дівчинки” – докторантки Кременя Гриневич:
Фото Sergij Boltivets.
Svitlana Vovk ответил(-а) · 1 ответ
Svitlana Vovk
Svitlana Vovk навіть можу сказати як відбулося призначення. До Гриневич зателефонував Кремень – співголова наглядової ради НПУ ім. Драгоманова і порекомендував “надійну” людину – Ісаєнка, який давно крутився і торгував фейсом перед ясні очі чиновників. А попередньо це питання було обговорено Кременем і Андрущенком, а перед цим – Андрущенко “виразив” довіру “хлопчику” і поблагословив на нову посаду при особистому довірливому спілкуванні на диванчиках у правому передньому кутку кабінету.
Sergij Boltivets

Sergij Boltivets О, то це призначення відбулось за гроші, бо Кремень без долярів США ніколи нічого не робить, більше того, я як відповідальний за зберігання геніальних афоризмів Кременя-вождя нагадую всім академікам його основоположний принцип:” Будь-яка дія, вчинена без грошей, є злочином!” Це не таємний, а публічний девіз Кременя, а вже як розподілиться виручка від хабаря новопредстравленого ректора викупленого місця між усією трійцею, хай визначає слідство, якщо ще десь в Україні воно хоч трохи лишилось. Агов, чуєте – СБУ, ГПУ, МВС, НАБУ і т. д. і т..п. – Кремень з Гриневич на очах у мільйонів людей торгують посадами ректорів! Хоч хтось, хто на стороні права і совісті – арештуйте їх!

Фото Sergij Boltivets.
Sergij Boltivets ответил · 2 ответа · 1 ч
Longin Lisetski
Longin Lisetski “Загубивши голову – за волоссям не плачуть”. Яке взагалі має значення ситуація в НАУ? Що, Україна збирається виробляти літаки? Хоч би другий екземпляр “Мрії” для китайців зробили – і то вже буде досягнення! Минулого тижня я літав за маршрутом Харків-Тіват. Літак – Боінг-737. А де ж славнозвісні Ани виробництва харківського заводу чи київського Авіанта? Фактично ніякої різниці в науково-технічному рівні освіти між НАУ та Університетом ім.Поплавського зараз вже немає. Який піп, така й парафія, який університет, такий і ректор.
Svitlana Vovk
Svitlana Vovk а чому так сталося? зокрема, і по причині негативного кадрового відбору. система управління має першочергове значення. а далі вже ресурси і процеси