Совсун продовжує чудити, як навчав Квіт

 

Рейдер Квит Квіт Совсун 01232

Совсун продовжує імітувати бурхливу діяльність незважаючи на те, що відставка зовсім близько. Вона намагається надолужити втрачені роки свого недолугого міністрування. То вона скорочує МОП на 10%, то продукує масу «методів і підходів, які вищі навчальні заклади зможуть використати для ефективного зменшення навчального навантаження для науково-педагогічних працівників». То вона звільняє ректорів, то намагається ще більше загнати в глухий кут вступну кампанію черговими новаціями.  Розмови ні про що, а цінний день пройшов…В інформаційному полі з’явилася, а ефекту від перебування на посаді нуль.

Мабуть, такий принцип «роботи» прийшов на зміну гучних щоденних «реформ», які лилися на голови освітян як раптовий дощ за часів Квіта.

«Результатом такої практики має стати підвищення якості роботи викладачів, а також підвищення рівня якості освіти в українських вищих навчальних закладах, спрощення кар’єри для викладачів», – повідомила перший заступник міністра… Нагородила город… Може вона так по приколу щось верзе, з розумним обличчям, а всім присутнім «невдобно», та й змушені брати участь у цьому балагані.

Ну й на останок… «під час семінару представники українських вищих навчальних закладів мали можливість обмінятись досвідом щодо впровадження норми зі зменшення навчального навантаження для викладачів до 600 годин, обговорити методи та стратегії її імплементації»…Мабуть, переплутала адресу, де треба займатись імплемінтацією.

Хоча може все за графіком – «Розмова ні про що, а цінний день пройшов…Мабуть, такий принцип «роботи» прийшов на зміну гучним щоденним «реформам».

http://pedpresa.ua/157996-zmenshennya-navchalnyh-godyn-dlya-vykladachiv-u-vnz-pidvyshhyt-yakist-osvity-inna-sovsun.html

Зменшення навчальних годин для викладачів у ВНЗ підвищить якість освіти, – Інна Совсун

 

 

 

Залишити відповідь